aktualności

Jarmuta pokonana

08.05.2018

Jarmuta nie dała rady w spotkaniu z liderem, mimo prowadzenia do przerwy i naprawdę dobrej gry. Na swoim boisku pienińska drużyna przegrała z Orkanem Szczyrzyc 1 : 2

Jarmuta bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie z Orkanem, pierwsza połowa należała właśnie do gospodarzy, którzy mieli trzy dogodne okazje do strzelenia bramki. Prowadzenie szczawniczanom dał mocny wyrzut z autu, który sfinalizował golem Kuziel. Do przerwy Jarmuta prowadziła więc z liderem. Niestety druga odsłona zaczęła się od szybko strzelonej bramki wyrównującej stan rywalizacji. Mlaka uprzedził Piekarczyk i bardzo mocnym strzałem z lewej nogi umieścił piłkę pod poprzeczką. Jarmuta starała się odpowiedzieć, najlepszą ku temu szansę po dwójkowej akcji z Kuzielem miał Wiercioch. Napastnik gospodarzy nie zdecydował się jednak na szybki strzał i w rezultacie Orkan wyjaśnił sytuację. Ostatnie zdanie należało do gości, Kurek wykorzystał niezdecydowanie defensorów Jarmuty i zapewnił swojej drużynie wyjazdową wygraną.

Jarmuta Szczawnica – Orkan Szczyrzyc 1:2 (1:0)
1:0 Kuziel (Jasiurkowski) 20
1:1 Piekarczyk 51
1:2 Kurek 76

Jarmuta: Borzęcki – Tumidaj, Zelek, Dyląg, Jasiurkowski, Gołdyn, Mlak (80 Ojrzanowski), Augustyn, Skórnóg, Kuziel, W. Wiercioch
Orkan: Piwowarczyk – Kurczab, Olejarz, Śliwa, Tabor (90+2 Świerczek), Piekarczyk, D. Wsół (90 Wojtasiński), B. Limanówka (70 Kurek), Boczoń, Wardega, Gargas