aktualności

Jarmuta nadal wygrywa

07.06.2018

Jarmuta wygrałą kolejny mecz. Tym razem w meczu wyjazdowym z Zalesianką Zalesie piłkarze z pienińskiego uzdrowiska strzelili 3 bramki, tracąc tylko dwie. Wygrana ta pozwoliła awansować Jarmucie na 2 miejsce w tabeli.

Jarmuta po dziesięciu minutach miała znakomitą okazję na szybkie objęcie prowadzenia, po tym jak sędzia podyktował rzut karny na jej korzyść. Niestety uderzenie Kuziela wybronił golkiper, w związku z czym o trafienie trzeba było walczyć dalej. Szczawniczanom nie przyszło czekać na to długo, po prostopadłej piłce niezawodny Wiercioch umieścił piłkę w siatce. Gospodarze wyrównali stan rywalizacji po błędzie Borzęckiego, który wypuścił piłkę z rąk. Po przerwie dwa szybkie ciosy gości zupełnie zaskoczyły rywala. Najpierw dośrodkowywał Tumidaj, a głową do bramki trafił Wiercioch. Trzecie trafienie to klasyczna akcja rozumiejących się jak nikt na boisku Kuziela i Wierciocha. Prostopadła piłka, snajper Jarmuty mija bramkarza i dopełnia formalności. Dziesięć minut przed końcem spotkania Zalesianka odzyskała kontakt i do samego końca było nerwowo. Goście czujni w defensywie nie pozwolili sobie już na jakikolwiek błąd, a wynik nie uległ zmianie. Jarmuta wciąż w grze o najwyższe cele.

 

Zalesianka Zalesie - Jarmuta Szczawnica 2:3 (1:1)
Bramki dla Jarmuty: W. Wiercioch 20, W. Wiercioch (Tumidaj) 48, W. Wiercioch (Kuziel) 51
Jarmuta: Borzęcki (70 Olchawa) – Kozielec, Bobak, Mlak, Tumidaj, Skórnóg (86 Ł. Wiercioch), Gołdyn, Kuziel, Augustyn, Zelek (90+2 Janc), W. Wiercioch

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 03.2019
  • 22 03.2019
  • 31 03.2019
reklama
dołącz do nas