aktualności

Kiermasz na rzecz PUTW

06.11.2019

Działalność Pienińskiego Uniwersytety Trzeciego Wieku opiera się na pracy społecznej Zarządu oraz swych członków. Ponadto często korzystają z pomocy wolontariuszy, którzy bezpłatnie wykonują zadania. Uniwersytet częściowo opiera swoje finanse na składkach członkowskich, które są przeznaczane na cele statutowe. Niestety to nie wystarcza, bo potrzeby przerastają nasze dochody z tego tytułu. Dlatego powraca pytanie: Skąd brać pieniądze na działalność?

- Oczywiście aplikujemy o środki na realizację projektów. Niestety po realizacji projektu, problem z finansami pozostaje nadal aktualny.
W związku z tym postanowiliśmy podjąć działania, które przyniosą nam istotny dla nas dochód. Używając naukowego pojęcia jest to tzw. ekonomizacja działań organizacji pozarządowych”. I tak z potrzeby, w zeszłym roku, narodził się pomysł organizacji Pchlich Tarów.
DRODZY SŁUCHACZE I SYMPATYCY PIENIŃSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU !
Zachęceni jesiennym sukcesem w najbliższą niedzielę tj. 10 listopada zamierzamy ponownie zorganizować kolejny „Pchli Targ”.
Zwracamy się więc z apelem i gorącą prośbą – jeżeli Wy lub Wasi przyjaciele, rodzina, sąsiedzi macie w swoich domach rzeczy, którym chcielibyście ofiarować drugie życie przekażcie je na ten cel.
Mile widziane:
książki,płyty,gry komputerowe i planszowe,filmy,antyki,ubrania(niezniszczone, czyste, wyroby dekoracyjne,wyprasowane),biżuteria,rękodzieło,przedmioty kolekcjonerskie,drobne artykuły RTV i AGD,produkty spożywcze typu przetwory domowe
Przedmioty można przynosić do biura Stowarzyszenia –ul. Szalaya 84
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00
BEZ WASZEJ OFIARNOŚCI NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIE SIĘ NIE UDA

Z góry serdecznie dziękujemy!
komentarze