aktualności

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

15.02.2024
Gmina Czorsztyn zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących naboru przedsięwzięć w zakresie wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego w gminie poprzez przygotowanie i uchwalenie planu ogólnego gminy, gminnego programu rewitalizacji oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Kradzież kijków narciarskich - na stokach pilnujmy zdrowia i mienia

14.02.2024
Sezon narciarski w pełni. Policjanci apelują o niepozostawianie sprzętu narciarskiego bez opieki. Chwila nieuwagi i nasze narty, snowboard, kijki, buty mogą się stać łatwym łupem dla złodzieja. Przekonał się o tym jeden z turystów, który pozostawił bez opieki w rejonie stacji w Szczawnicy kijki narciarskie o wartości blisko tysiąca złotych.

Gala sportu w Ochotnicy Dolnej

13.02.2024
Były gratulacje, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów podczas III Gali Sportu w Ochotnicy Dolnej. W sobotę, 10 lutego w Restauracji OCH w Ochotnicy Dolnej zgromadzili się sportowcy, trenerzy, działacze, organizatorzy z wszystkich dziedzin sportu z Tylmanowej i Ochotnicy aby podsumować zeszłoroczne osiągnięcia.

Bajkowy Karnawał na lodowisku

13.02.2024
W ubiegłą sobotę na lodowisku w Ochotnicy Dolnej odbył się karnawał dedykowany dzieciom. Wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i te nieco starsze świetnie bawiły się na lodowisku, tańcząc i ślizgając się do muzyki.

Jubileusz Zespołu Mali Maniowianie

12.02.2024
10 lutego br. w Domu Kultury w Maniowach miały miejsce obchody związane z jubileuszem 30-lecia działalności zespołu Mali Maniowianie.

Ferie 2024 w pigułce w Gminie Ochotnica Dolna

11.02.2024
Zbliżają się wyczekiwane ferie i z tej okazji w Gminie Ochotnica przygotowano dla dzieci wiele wspaniałych zajęć oraz rozrywek. Na początek zacznijmy od lodowiska, gdzie można poczuć radość z jazdy na łyżwach w otoczeniu zimowej scenerii. Osoby, które kochają wycieczki górskie, zaproszone zostały do odkrycia okolicznych malowniczych szlaków, zarówno tych łatwiejszych, idealnych dla początkujących, jak i tych bardziej wymagających, które zaspokoją nawet najbardziej doświadczonych turystów.

Wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych

11.02.2024
Od 12 lutego 2024r., na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Siatkowej

10.02.2024
8 lutego br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. W. Orkana w Maniowach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Siatkowej. Udział w rozgrywkach wzięły drużyny chłopców i dziewczyn ze szkół z terenu Gminy Czorsztyn. Rywalizacja rozgrywała się w dwóch kategoriach: młodzież (klasy 7–8) oraz dzieci (klasy 4–6).

Kontrole zwolnień lekarskich

10.02.2024
W Małopolsce ZUS w 2023 roku wstrzymał wypłatę zasiłku chorobowego w 2,2 tys. przypadkach, na kwotę niemal 2,2 mln złotych.

IX Memoriał w Sportach Zimowych na Skałce

09.02.2024
W ubiegłą sobotę doświadczyliśmy niezwykłego dnia, wypełnionego zimowymi przygodami podczas IX Memoriału w sportach zimowych na Skałce. Zawody zorganizowane przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej dostarczyły intensywnych emocji i radosnej rywalizacji. Najpierw zaczęli skiturowcy, którzy pokazali swoje duże doświadczenie w nartach. Na samym szczycie czekały dwie trasy dla pozostałych: na worek i na narty (slalom).
Strona 1 z 860
1 2 3 4 5 ... | następna | ostatnia
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 25 02.2024
  • 02 03.2024
  • 03 03.2024
reklama
dołącz do nas