aktualności

Kolejna pewna wygrana Jarmuty

26.05.2019

W rozegranym na sztucznej nawierzchni w Tylmanowej spotkaniu Jarmuty z Łużną, drużyna ze Szczawnicy pewnie pokonała swoich rywali strzelając 4 bramki, nie tracąc przy tym ani jednej.

Być może nie był to wybitny mecz w wykonaniu Jarmuty, nie miej sczawniczanie wykorzystali swoje sytuacje, a stwarzali ich znacznie więcej od rywala. Szczęśliwie od staty gola w drugiej minucie gospodarzy uratowało spojenie bramki, a z czasem to oni przejmowali inicjatywę na murawie. Po dwie asysty w tym spotkaniu na swoje konto zapiszą Kuziel oraz Komorek.

Momenty były:
2 – Rzut wolny dla gości po faulu Ojrzanowskiego. Uderzenie tuż zza pola karnego trafia wprost w spojenie.
10 – Mocny strzał Czubiaka broni świetnie Poręba.
16 – GOL 1:0! Kuziel dorzuca z narożnika, akcję piekielnie mocnym wolejem pod poprzeczkę kończy Czubiak.
40 – GOL 2:0! Kombinacyjna akcja Jarmuty. Zieliński wypuszcza w uliczkę Kuziela, ten wychodzi sam na sam ostatecznie decydując się dograć do Wierciocha. Snajper strzela do pustej bramki z piątego metra.
62 – GOL 3:0! Skrzydłem akcję napędza Komorek. Podanie z bocznego sektora trafia do Wierciocha, który skutecznie uderza.
82 – GOL 4:0! Kopia akcji bramkowej z 62 minuty. Tym razem Komorek dokładnie z flanki do Kuziela. Pomocnik Jarmuty podwyższa wynik.
85 – Próba przelobowania bramkarza przez Komorka. W ostatniej chwili Poręba końcami palców strąca futbolówkę.

Jarmuta Szczawnica – LKS Łużna 4:0 (2:0)
1:0 Czubiak (Kuziel) 16 po rożnym
2:0 W. Wiercioch (Kuziel) 40
3:0 W. Wiercioch (Komorek) 62
4:0 Kuziel (Komorek) 82
Jarmuta: Olchawa – Kozielec (46 Komorek), Bobak, Czubiak. Ojrzanowski, Słowik (60 Gołdyn), Jurek, Kuziel, Weber (46 J. Pietrzak), Zieliński (65 Jasiurkowski), W. Wiercioch (78 Urban)
Łużna: Poręba – Łażeński, Pater, T. Marynowski, P. Marynowski, M. Marynowski, Okarma, Rząca,