aktualności

Potknięcie Jarmuty

03.06.2019

Ambitnie goniąca dwa czołowe zespoły ligi Jarmuta Kolex Szczawnica przegrywa na wyjeździe z Sokołem Słopnice 3:1

Gorzej w to spotkanie przyjezdni nie mogli wejść. Pierwszy błąd zakończony stratą piłki dał Sokołowi gola. Wyrównać udało się dopiero po przerwie, po dalekim wyrzucie z autu Jasiurkowskiego i zamieszaniu pod bramką ostatecznie piłkę w siatce ulokował Kuziel. Słopniczanie odpowiedzieli w podobny sposób, również po wyrzucie z autu celnie główkował Matras. Ten sam zawodnik zamienił w 80 minucie rzut karny na trzecie trafienie dla swojego zespołu.
Momenty były:
1 – GOL 1:0! Po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez obrońcę P. Nowak wyłuskuje ją i pokonuje Olchawę.
47 – GOL 1:1! Daleki wyrzut z autu Jasiurkowskiego, po zamieszaniu piłka zmierzała w światło bramki, ale instynktownie na poprzeczkę paruje Łazarczyk. Dobitka Kuziela ląduje w siatce.
74 – GOL 2:1! Matras po wyrzucie z autu przedłużył dokładnie głową tor lotu piłki.
79 – W polu karnym Jarmuty faulowany Grucel, gospodarze przed szansą.
80 – GOL 3:1! Rzut karny bezbłędnie egzekwuje Matras.

Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica 3:1 (1:0)
1:0 P. Nowak 1
1:1 Kuziel (Jasiurkowski) 47 po wyrzucie z autu
2:1 Matras 74 po wyrzucie z autu
3:1 Matras 80 z karnego
Sokół: Łazarczyk – Jasica, Hutek, Smoleń, Gros, P. Nowak, Matras (83 Franczak), Kordeczka, Pach, F. Nowak, Śliwa (55 Grucel)
Jarmuta: Olchawa – Mlak (46 Jasiurkowski), Czubiak, Bobak, Jurek, Ojrzanowski, Kuziel, J. Pietrzak, Słowik, Weber (82 Urban), Komorek (70 Zieliński)