aktualności

Jarmuta całkowicie pogubiona w IV lidze

24.10.2021

W sobotę Jarmuta Szczawnica rozegrała kolejny mecz w IV lidze. Tym razem na własnym boisku gościła drużynę z Bochni. Niestety piłkarzom z pienińskiego uzdrowiska nie udało się przełamać złej passy - ulegli gościom aż 0:4

Goście rozpieszczali urodą swoich trafień, zwłaszcza gole numer jeden i dwa powodowały, że dłonie same składały się do oklasków. Podczas pierwszej połowy, szczawniczanie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Walkę nawiązali dopiero podczas drugich 45 minut, niestety ze skutecznością było kolejny raz na bakier.

Momenty były:
3 – GOL 0:1! Przepiękne uderzenie z rzutu wolnego Łyducha. Piłka poszybowała w lewy górny róg, odbiła się jeszcze od słupka i wylądowała w bramce przy drugim pręcie. Możdżeń nie miał najmniejszych szans.
11 – Barnaś dokręcał z lewej nogi po dalszym słupku. Futbolówka przeleciała blisko światła bramki.
22 – GOL 0:2! Kolejna bramka przyjezdnych wyjątkowej urody. Strzał z 20 metra Ulasa zmierza prosto w lewy górny róg bramki.
44 – GOL 0:3! Dogranie z lewej flanki w pole karne. Jeden z obrońców Jarmuty źle ocenił lot piłki i w efekcie ta trafia pod nogi Unwudiego. Szybka decyzja o strzale w długi róg kończy się golem do szatni.
50 – Wiercioch szarpnął lewą stroną schodząc w pole karne. Strzał z ostrego kąta po rękach bramkarza ląduje na bocznej siatce.
52 – Michałczak wygrywa pozycję w powietrzu ale główkuje nad poprzeczką.
66 - GOL 0:4! Unwudi z prawej strony płasko na 5 metr, defensor Jarmuty przecinając podanie zagrywa prosto w miejsce, gdzie stał Majcher. Ten spokojnie przymierzył w prawy dolny róg.
75 – W sytuacji sam na sam znalazł się Wiercioch. Golkiper przyjezdnych skraca kąt odważnym wyjściem i broni strzał napastnika.

Jarmuta Szczawnica – BKS Bochnia 0:4 (0:3)
0:1 Łyduch 3 z wolnego