aktualności

Jarmuta przegrywa kolejny mecz

26.09.2022

W sobotnim meczu Jarmuta Szczawnica przegrała na własnym boisku z drużyną Dunajec Nowy Sącz 0:3. Jest to drugie z rzędu spotkanie, w którym szczawniczanie nie są w stanie strzelić ani jednego gola swoim przeciwnikom.

Ciężko szukać optymizmu w obecnej sytuacji Jarmuty. Nawet kiedy pierwsza dobra połowa zapowiadała zakończyć się remisem, chwila nieuwagi dała gola do szatni rywalowi. Po przerwie kolejne proste błędy defensywy pogrążyły dzisiejszych gospodarzy. Jarmuta zamyka stawkę piątej ligi, wciąż czekając na lepsze czasy.

Momenty były:
45 – GOL 0:1! Klasyczna bramka do szatni. Połeć będąc w polu karnym posyła piłkę między nogami rywali i pokonuje zasłoniętego Olchawę.
75 – GOL 0:2! Nieudana pułapka ofsajdowa powoduje, że sam na sam z golkiperem wychodzi Król. „Setka” zamieniona na drugą bramkę dla Dunajca.
90 – GOL 0:3! Tym razem błąd indywidualny, z którego korzysta Kociołek. Rezerwowy przyjezdnych ustala wynik spotkania.

Jarmuta Szczawnica – Dunajec Nowy Sącz 0:3 (0:1)